Nasza wesoła żabka czyli lampka/projektor od firmy DUMEL

Jakiś czas temu otrzymaliśmy tajemniczą paczkę od firmy Dumel.Tego dnia spodziewaliśmy się kuriera ale zupełnie z czymś innym więc niespodziankę mieliśmy ogromną.Wiedziałam,że otrzymamy zabawkę do testowania ale nie wiedziałam kiedy i co to będzie.

Po rozpakowaniu kartonu naszym oczom ukazała się śliczna zielona żabka.

Jest to żabka- lampka z funkcją projektora marki Bright Starts .Marcel od razu chwycił ją w ręce i poszedł "rozpracować"Żabka bardzo przypadła do gustu najmłodszym członkom rodziny.


Nasza żabka znalazła swoje miejsce w kołysce u młodszego syna ale szybko okazało się,że zarówno zabawka świetnie nadaje się dla takiego malucha jak i dla trzy latka.Zrobiona jest z twardego,wytrzymałego plastiku także małe "wypadki" jej nie straszne co już mamy też za sobą.

 

Światełko w ciemności

 

Ostatnim przyciskiem lub też przez podniesienie rączki możemy włączyć naszej żabce lampkę.Dzięki super uchwytowi nocna wyprawa starszaka do łazienki nie jest już taka straszna.Żabce od razu włączy się światełko które nie razi w oczy a świetnie oświetla i umila drogę.Wyłączyć lub włączyć ostatnio używaną funkcje możemy poprzez naciśnięcie oczu.

Przy lampce czytamy ulubione książeczki na dobranoc a potem starszak zasypia tuląc swojego przyjaciela.Gwiazdki na niebie

 

Oprócz żółtego światła lampki nasz mały pokoik świetnie rozświetlają kolorowe  gwiazdki.

Gwiazdki na naszej ścianie powoli zmieniają kolory co pozwala uspokoić naszego brzdąca.My bardzo lubimy gdy świecą gwiazdki i leci kołysanka wtedy maluszek spokojnie zasypia.

Funkcję projektora włączamy przedostatnim przyciskiem a dzięki owalnej konstrukcji możemy postawić ją w różnym koncie nachylenia i wyświetlić bez problemu gwiazdki na ścianie czy suficie. 

Nasza wesoła żabka posiada dwa nastawy czasowe 15 i 30 minut.Możemy posłuchać delikatnych melodii co nam właśnie bardzo przypadło do gustu lub też odsłuchać odgłosów natury.Poziom głośności jest również regulowany a zasilanie to cztery baterie-paluszki. 

Żabka jest wykonana ze solidnego plastiku a jej wesoła buźka przekona do siebie każdego malucha.

Jej światełko nie razi w oczy dlatego nadaje się również dla takiego maluszka jak nasz Mateuszek,od pierwszych dni życia towarzyszy naszemu malcowi i nie znam lepszego "usypiacza" od tej sympatycznej żabki.

Starszak bez problemu uruchomi poszczególne funkcje i gdy tylko jest potrzeba żeby uspokoić brat wie jak włączyć jego ulubione kołysanki.Żabka stała się jego przyjacielem więc towarzyszy nam  nawet podczas podróży :) 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Marcelkowa © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka